Nanoframe

Dla Agencji Reklamowych

Wsparcie merytoryczne i szybka produkcja

Wspieramy kompleksowo Agencje Digital i Softwarehouse'y w zakresie Postprodukcji, Animacji 3D, 2D oraz Wizualizacji. Uzupełniamy ofertę w zakresie video i pomagamy traffic'ować zasoby przy zbyt dużym obłożeniu jak i ciasnych terminach.

 

Co oferujemy

Dowiedz się jakiego typu projekty możemy wykonać dla Was.

Animacje 3D

Produkcja pełnych animacji 3D w formie spotów jak i sekwencji uzupełniających tradycyjne nagrania

Animacje 2D

Explainer video oraz animacje elementów UI dla aplikacji. Intro, outro, napisy, mapy do filmów korporacyjnych i spotów reklamowych

Kompozycja

Trackowanie, kluczowanie, osadzanie obiektów w scenie czyli ogólnie rozumiana postprodukcja na materiale nagranym tradycyjnie

Wizualizacje

Wizualizacje produktów, opakowań. Grafiki uzupełniające strony www i aplikacje.

Proces produkcji

Zobacz jak wygląda każdy etap realizacji projektu z nami

1.

Development

Tworzymy scenariusz lub analizujemy ten dostarczony przez Was. Rozbijamy go na poszczególne sceny i elementy co ułatwia późniejszą organizację pracy.

2.

Preprodukcja

Na podstawie stworzonego scenariusza przygotowujemy potrzebne modele oraz elementy graficzne. Akceptujemy je wspólnie z klientem by mieć pewność że spełniają odpowiednie kryteria stylistyczne.

3.

Produkcja

Tworzymy animacje w poglądowej formie wraz pierwszym montażem, ramowym udźwiekowieniem i podkładem lektorskim. Tworzymy statyczne klatki dla każdego punktu scenariusza, przedstawiające finałową jakość obrazu.

4.

Postprodukcja

Renderujemy w finałowej jakości wszystkie zanimowane wcześniej sceny. Montujemy całość oraz podkładamy końcową warstwę dźwiękową. Kodujemy pliki zg. z końcową specyfikacją i wykupujemy konieczne licencje.

 

Nasi klienci:

To oni nam zaufali

Ikona Sp. z o.o.

Nanoframe zawsze dowozi: na czas, w uzgodnionej jakości, w uzgodnionych cenach. Zero niemiłych zaskoczeń. Dodatkowy plus za łatwość współpracy: błyskawiczne wyceny, dostępność na video calle, samodzielność. Bardzo dobry partner!

Grzegorz Zięba

Partner

Bekuplast S.A.

NanoFrame cechuje profesjonalizm, elastyczność oraz zrozumienie potrzeb naszej firmy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zaangażowanie Pana Daniela Dudek, świetna znajomość obowiązujących trendów oraz duża pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia.

Monika Sojka

Marketing Specialist

Heatpex Sp. z o.o.

Cenimy Nanoframe za nieszablonowe indywidualne podejście do klienta, bardzo dynamiczną i przejrzystą pracę nad projektem. Dodatkową wartością dodaną jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z klientem.

Michał Domitrz

Product Manager

SpaceCampX Sp. z o.o.

Serdecznie polecam współpracę z Nanoframe. To specjaliści, na których zawsze mogę liczyć w obszarze modelowania 3D. Cenię sobie nie tylko wysoką kreatywność, ale także partnerskie podejście.

Robert Inglot

Digital Director