top of page
  • Daniel Dudek

Case Study: Bekuplast Clever Fresh Box Advance

Firma bekuplast S.A. to jeden z europejskich liderów produkujących skrzynki z tworzyw sztucznych. Ich oferta jest bardzo szeroka, a każdy produkt jest przygotowany do działani w wąskim segmenciu rynku magazynowego i logistycznego.Razem z działem marketingu i sprzedaży stworzyliśmy dla bekuplast S.A. animację 3D prezentującą serię skrzynek przeznaczonych dla branży gastronomicznej i żywieniowej Clever Fresh Box Advance.


Produkcja tej animacji polegała na przygotowania 3 wersji językowych 120-150 sekundowej animacji prezentującej budowę, funkcjonalność i zastosowanie skrzynek.
Dużym ułatwieniem przy produkcji tych animacji 3D oraz wizualizacji było wykorzystanie plików STL dostarczonych przez producenta. To pozwoliło nam zachować maksymalny poziom odwzorowania samego produktu i zachowania jego wymiarów w tworzonym przez nam Modelu 3D.

Minimalistyczny i prosty rendering pozwala na eksponowaniu najważniejszych cech produktu bez zbędnych elementów dodatkowych które odwracały by uwagę odbiorcy. Dynamiczna i płynna animacja sprawiła że animacja nie jest nużąca a nagranie lektorskie pomogło w przekazaniu jak najwięcej ilość informacji.


Jeżeli taki projekt jest czymś co Cię interesuje, napisz do nas. Opowiemy Ci więcej

32 wyświetlenia

Comments


bottom of page