top of page
  • Daniel Dudek

Case Study: Spot TV Dagrasso "Włoskie Życie”

Realizowany dla agencji interaktywnej Nuorder spot telewizyjny dla marki Da Grasso to jeden z ciekawszych projektów animacji 3D, nad którym mieliśmy przyjemność pracować przez ostatnie miesiące. Na podstawie dostarczonego przez agencję scenariusza i storyboardu, mieliśmy za zadanie przygotować kompletną produkcji. Spot zrealizowaliśmy w 3 wersjach: 30 sekund, 15 sekund i 6 sekund.


Zaczęliśmy pracę od stworzenia koncepcji postaci. Był to bardzo fajny i przyjemny proces gdyś mogliśmy pokazać jak najwięcej cech charakteru każdej postaci i zagłębić się lekko w stereotypu typowych polaków.


W oparciu o koncepcje przygotowaliśmy stylizowane na postacie bajkowe, modele 3D wraz z pełnym rigiem pozwalającym animatorom na swobodną pracę przy nadawaniu postaciom życia.


Ciekawą innowacją przy tym projekcie było zastosowanie skanu 3D samych pizz. Ze względu na to że marka Dagrasso specjalizuje się w tej części gastronomi, musieliśmy postarać się o jak najwyższym poziom realistyczności model jak i tekstur. Dziękujemy jednocześnie firmie 3D Master za sprawne przeprowadzenie procesu skanu oraz miłą atmosferę pracy.


Gotowy projekt można było obejrzeć w TV na kanałach TVN, Polsat oraz TVP. Zapraszam do obejrzenia go jeszcze raz: Da Grasso Włoskie Życie.


Jeżeli taki projekt jest czymś co Cię interesuje, napisz do nas. Opowiemy Ci więcej


20 wyświetleń

Comments


bottom of page