top of page
  • Daniel Dudek

Czym jest Animacja Korporacyjna ?

Film korporacyjny stał się w ostatnich latach sposobem na tworzenie wizerunku własnego przez duże firmy i korporacje. Można pokazać historię, ideologię, biura, magazyny, hale produkcyjne oraz zadowolonych pracowników i ich klientów.


Problemem tego typu filmów jest fakt że są bardzo długie. W epoce wideo, każdy odbiorca ma coraz mniej czasu jaki może poświęcić na pojedynczy film. Coraz więcej informacji przyswajamy w ten sposób co powoduje że jednostkowo mamy jedynie 2-3 minuty uwagi oglądającego.


Animacje korporacyjne to nowe rozwiązanie, które pomaga przedstawić historię, ofertę oraz kształt firmy w postaci krótkiego i dynamicznego wideo w formie animacji 3D. Jest to ciekawy sposób by uzyskać podobny efekt wizerunkowy bez zaangażowania całego zespołu firmy.


Świetnym przykładem tego typu realizacji jest projekt zrealizowany przez Rosyjską agencję dla dużego koncernu logistycznego Tramis. Link do pełnej realizacji TutajJeżeli zainspirował Cię taki projekt to z chęcią zrobimy dla Ciebie coś podobnego. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

33 wyświetlenia

Comments


bottom of page